2CV club Liberec

Vítejte na našich webových stránkách

které vznikly především pro naši radost a potěšení.

Nejsme žádný organizovaný klub s registrací svých členů, s členskými příspěvky, členskými schůzkami ani s pravidelnými členskými srazy.

Je nás "hrstka" nadšenců, kteří se více nebo méně nakazili asi už nevyléčitelným syndromem známým jako "Citroen 2CV".

Rádi bychom pro ty, kteří se dostanou na tyto stránky ve změti různých odkazů náhodou, nebo zcela vědomě, připravili zajímavé informace z domácího i zahraničního dění v "Kachním světě", doporučili akce, které dle našeho názoru stojí určitě za to a nabídli možnost přátelských setkání, výměny zážitků a zkušeností pro ty, pro které je "Kachna" v jejich životě mnohem víc než spotřební věc.

Rádi předáme kontaktní adresy a odkazy na zajímavosti, o kterých víme nebo jsme je náhodou objevili. Také uvítáme Vaše připomínky, nápady, informace i Vaše fota.

V sekci "Galerie" postupně doplníme výběry z našeho společného fotoarchívu z jednotlivých akcí, na kterých jsme se byli podívat, něco jsme i organizovali a nebo z našich "Kachních cest po Evropě".

Velice rádi bychom touto foto prezentací přesvědčili, že s tímto vozítkem v alespoň nezanedbaném stavu se dá bezpečně prožít spoustu krásných nezapomenutelných zážitků, pohodlně ujet i vzdálenosti, které jsou i pro klimatizované limuzíny únavné. Dostat se s ním na místa kde pro ostatní je to nemožné a za relativně velice nízké náklady vidět věci, které z okna autobusu cestovky nikdy zcela určitě neuvidíte.

Naším přáním je šířit kolem sebe tuto příjemnou "nákazu 2CV" a společně pak prožívat její horečkový průběh na našich výpravách a setkáních.

TF + KG


A jak to všechno začalo?